Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Filtry Powietrza

Znaleziono 0 produktów

Na asortyment naszego sklepu z częściami samochodowymi składają się produkty, które mają za zadanie ochronę układów oraz silnika. Jednymi z najważniejszych są filtry powietrza, których ogromna różnorodność oraz nowoczesne wykonanie przez renomowanych producentów sprawia, że każdy kierowca ma możliwość znalezienia produktu dopasowanego do jego modelu samochodu.

Dlaczego posiadanie sprawnego i właściwego filtra powietrza jest tak ważne? Wynika to z faktu, że silnik podczas pracy zasysa powietrze, w którym znajdują się rozmaite zanieczyszczenia, takie jak pyły, których dostanie się do wnętrza układu mogą spowodować jego niepoprawne funkcjonowanie, a nawet całkowite uszkodzenie. Stosowanie tego rodzaju urządzeń pozwala na wyłapanie nawet najmniejszych mikrocząstek, a skorzystanie z najnowszych technologii pozwala na zachowanie małych oporów przepływu powietrza. Testy potwierdzają, że stosowanie oferowanych przez nas urządzeń pozwala na wyeliminowanie 99,9 procent zanieczyszczeń, co umożliwia przedłużenie życia silnika.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby jazda samochodem była komfortowa i bezpieczna, a w długoterminowej perspektywie pragniesz oszczędzić na wymianach, zainwestuj w najnowocześniejsze i najbardziej funkcjonalne technologie. Dostępne są w atrakcyjnych cenach i zostały dostosowane do większości modeli samochodów jeżdżących na terenie Europy.

Sortuj według

Wyświetlaj po 24

Sposób wyświetlania prosty rozszerzony

Brak produktów w wybranej kategorii.

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html