Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Pasy Transportowe

Znaleziono 0 produktów

Pragniemy pomóc Państwu w zapewnieniu sobie największego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem i przewozu różnorodnych ładunków poprzez sprzedaż pasów transportowych tworzonych przez renomowane firmy. Są one akcesoriami, które spełniają wszelkie normy i wymagania, posiadając np. atesty Unii Europejskiej.

Umożliwiają mocowanie ładunków o różnych obciążeniach i długościach, zapewniając im odpowiednią stabilność. Instaluje się je bardzo łatwo, a dodatkowo pomagają w tym specjalne napinacze w które są zaopatrzone i dzięki którym istnieje możliwość dokładniejszego umiejscowienia przewożonego ładunku. Rodzaj pasa transportowego zależy przede wszystkim od tego jaki ładunek jest przewożony - podczas wyboru warto kierować się parametrami technicznymi i wiedzieć ile waży przedmiot, który pragniemy zamocować na samochodzie.

Dzięki korzystaniu z markowych rozwiązań macie Państwo pewność, że inwestujecie w produkty wysokiej klasy, które nie spowodują kłopotów na trasie i pozwolą bezpiecznie dowieźć każdy ładunek. Wszystkie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sortuj według

Wyświetlaj po 24

Sposób wyświetlania prosty rozszerzony

Brak produktów w wybranej kategorii.

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html