Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Kosmetyki Samochodowe

Znaleziono 0 produktów

Czysty i wypolerowany pojazd prezentuje się dużo lepiej na każdej trasie, a żeby móc osiągnąć należyty efekt, konieczne jest zastosowanie właściwych kosmetyków samochodowych. Chcąc spełnić największe oczekiwania Klientów, nasz sklep oferuje markowe produkty o największej skuteczności, które w dodatku dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie znajdują się między innymi preparaty:

  • do czyszczenia skóry, felg, tapicerki i szyb,
  • przeciw parowaniu szyb,
  • regenerujące lakiery i usuwające rysy,
  • woski oraz kredki koloryzujące,
  • specjalistyczne do eliminowania najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

To oczywiście tylko część środków, które podzielone zostały na kategorie, w związku z czym łatwo będzie znaleźć produkt przeznaczony do konkretnego celu. Rekomendujemy nowoczesne kosmetyki samochodowe K2, Sonax Xtreme, Turtle Wax, Meguiars i innych sprawdzonych producentów. Dzięki ich zastosowaniu można liczyć na osiągnięcie doskonałych efektów w postaci lśniącej i czystej tapicerki czy karoserii. Doskonałe połączenie składników przez producentów, z których wyrobów korzystamy sprawia, że wszystkie należycie spełniają swoje zadanie. Warto dodać, że kosmetyki samochodowe dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i części samochodowych, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia pojazdu. Tutaj znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci naprawdę kompleksowo zadbać o swoje auto.

Kosmetyki samochodowe K2 czy Sonax Xtreme pomogą Ci zadbać o każdy element ukochanego pojazdu. Sklep rolcar24.pl zaprasza do sprawdzenia pełnej oferty i znalezienia odpowiedniego dla siebie produktu, co biorąc pod uwagę bardzo rozbudowaną ofertę i wiele możliwości, nie będzie stanowiło problemu.

 

Sortuj według

Wyświetlaj po 24

Sposób wyświetlania prosty rozszerzony

Brak produktów w wybranej kategorii.

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html