Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Filtry Olejowe

Znaleziono 0 produktów

Każdy silnik spalinowy posiada własny układ olejowy, o który trzeba należycie zadbać, aby móc cieszyć się komfortem jazdy w każdych warunkach. Olej silnikowy odpowiada za należyte nasmarowanie wszystkich elementów układu, jednak podczas pracy i powstawania procesu spalania dostają się do silnika zanieczyszczenia, które eliminowane są przez filtr oleju.

Poszukując urządzenia tego typu, warto korzystać z najlepszych na rynku rozwiązań, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu. Oferowane rozwiązania powstrzymują dostawanie się do silnika pozostałości po niespalonym paliwie, produktów utleniania, pyłu znajdującego się w powietrzu czy cząstek metali. Są w stanie działać skutecznie nawet w przypadku intensywnej eksploatacji i bez względu na rodzaj posiadanego modelu samochodu - szeroki asortyment produktów umożliwia znalezienie filtra dopasowanego pod względem parametrów i budowy do zdecydowanej większości pojazdów, jakie poruszają się na polskich trasach.

Wytrzymałe konstrukcje poprawiają żywotność części, uodparniając je przy tym na podwyższone ciśnienie oleju, a także kamienie i inne zagrożenia, które pojawiają się na drodze. Proponujemy zapoznanie się z naszym asortymentem i wybór tych rozwiązań, które będą idealnie dostosowane do Państwa potrzeb. Dzięki dużemu wyborowi z pewnością znajdziecie część umożliwiającą ochronę silnika.

Sortuj według

Wyświetlaj po 24

Sposób wyświetlania prosty rozszerzony

Brak produktów w wybranej kategorii.

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html