Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Płyny do chłodnic

Znaleziono 0 produktów

W asortymencie naszego sklepu każdy kierowca zaopatrzy się w doskonałej jakości płyny do chłodnic, które wpływają na prawidłową pracę układu chłodzącego, umożliwiając tym samym bezpieczne i komfortowe korzystanie z pojazdu.

Zapewniamy szeroki wybór doskonałej jakości produktów, które są bezcenne jeżeli chodzi o ograniczenie kosztów związanych z naprawami. Brak odpowiedniej ilości płynu w układzie może doprowadzić do przegrzania się chłodnicy i tym samym spowodować jej awarię, a każdy kierowca jest ponadto zobowiązany do regularnej wymiany tego preparatu (co najmniej raz w roku). Jeżeli należysz do osób, które powinny już rozejrzeć się za nowym, proponujemy Ci produkty z naszego sklepu, które stworzone zostały przez renomowane firmy. Posiadają dodatki antykorozyjne oraz środki antywapienne, a do tego umożliwiają bezawaryjną pracę silnika nawet przy bardzo wysokich, ponad 30-stopniowych temperaturach.

Zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania w atrakcyjnych cenach, które z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Sortuj według

Wyświetlaj po 24

Sposób wyświetlania prosty rozszerzony

Brak produktów w wybranej kategorii.

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html