Witaj Nieznajomy!

Twój koszyk

Produktów: szt.   Wartość:

Szukaj w sklepie

wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Napisany: 2018-01-03 11:12:49 przez admin

Przymarzające uszczelki

Ocena

Przy obecnej pogodzie gdy wieczorem i nocą mamy niskie temperatury i auto jest mocno zmrożone, a w ciągu dnia temperatury są dodatnie i szron ustępuje pojawia się problem przymarzniętych uszczelek w drzwiach auta. Niestety "szarpanie drzwi" może spowodować uszkodzenie trwałe uszczelki a co się z tym wiąże przeciekania wody do wnętrza czy brak uszczelnienia dzwiękowego.

Jak temu zaradzić? Wystarczy powyższe uszczelki zabezpieczyć preparatem do tego przeznaczonym, za niewielkie pieniądze może zakonserwować uszczelki i uniknąć awarii np. mechanizmu otwierającego elektrycznie szybę w naszym aucie.

Preparaty te zapobiegają przywieraniu szyby do uszczelki, czy drzwi samochodu, konserwują i smarują  dzięki czemu uszczelki są  dłużej żywotne, wypierają wodę i likwidują piszczenie.

Jakie preparaty możemy spotkać w sprzedaży:

1. Sztyft preparat w tubie o stałej konsystencji, który wystarczy nałożyć na uszczelkę i rozprowadzić go po niej szmatką lub gąbką,

2. Preparaty na bazie silikonu z aplikatorem dzięki któremu w sposób bardzo prosty rozprowadzamy preparat po uszczelce,

3. Silikon w sprayu opakowanie w formie puszki z wygodnym w aplikacji zaworem, rozprowadzamy silikon na uszczelkę a nadmiar usuwamy szmatką.

Opinie o newsie:

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii

Dodaj opinię >

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

akceptowane płatności

Kontakt

P.H.U.P. "PARTNER"
Kolejowa 8
42-677 Czekanów

telefon: 665 777 123

email: sklep@rolcar24.pl

 

google01ddc4e543c4a855.html